021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

مشاوره خرید سرور

خانه / تجهیزات شبکه / مشاوره خرید سرور
مشاوره خرید سرور

مشاوره خرید سرور مناسب شرکت ها

در دنیای امروز با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، بسیاری از شرکت ها و سازمان ها درحال تجهیز خود به شبکه های کارا و مناسب هستند و در این میان سرورهای سخت افزاری بعنوان قلب یک شبکه عمل می کنند.در ایران معدود شرکت هایی هستند که مستقیما اقدام به واردات سرور و تجهیزات شبکه کرده اند.هنگام خرید سرور سوالات زیادی برای خریدار مطرح می شود.

اینکه چه سروری مناسب کسب و کار و شرکت شماست ؟

چه مقدار باید برای سرور هزینه کنیم؟

بهترین برند سرور کدام است؟

چگونه با کمترین هزینه نهایت بهره وری را برای شبکه مان داشته باشیم ؟

و…

گروه مهندسی بانیتک با بهره گیری از بیش از نیم قرن تجربه هلدینگ خود در امر واردات اقدام به واردات رسمی سرور و تجهیزات شبکه از کانال های معتبر بین المللی کرده است. بانیتک با تاکید بر اصالت و کیفیت محصول وارداتی و با استفاده از پرسنل مجرب و حرفه ای در این راه قدم گذاشته است.

مشاوره رایگان گروه مهندسی بانیتک برای خرید و راه اندازی سرور شامل ارائه کامل LOM برای کسب و کار شما و همچنین ارائه پیشنهاد سرور مورد نیاز شما از برند های HP (HPE) , SUPERMICRO , DELL EMC , IBM می باشد.شرکت آرسس پارت واردکننده مستقیم برندهای مذکور بوده و سرور و کلیه تجهیزات جانبی سرور و تجهیزات شبکه را با گارانتی معتبر بدون قید و شرط و تضمین صد در صدی اصالت تک تک تجهیزات ، ارائه می دهد.

سرور و تجهیزات شبکه خود را با اطمینان از اصالت همه قطعات و با گارانتی معتبر خریداری کنید و به یاد داشته باشید که لزوما قیمت بالای سرور و تجهیزات شبکه شما تضمین کننده نهایت کارایی شبکه شما نیست پس همیشه قبل از خرید سرور نسبت به مشاوره خرید سرور اقدام نمایید.

همراهان عزیز گروه مهندسی بانیتک، همواره می توانید جهت مشاوره رایگان و همچنین خرید تجهیزات کامپیوتر و شبکه با ما در تماس باشید.

نوشته های توصیه شده

ارسال دیدگاه

برچسب‌ها:, , , , ,