021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

فایروال یو تی ام بومی اسپولر spooler

خانه / فایروال یو تی ام بومی اسپولر spooler

اسپولر چیست و به چه معنی است ؟

اسپولر به معنای “جمع کننده” یا “ردیف گر” و در اصطلاح به معنای تسهیل کننده است و در علم کامپیوتر و شبکه به موجودیتی اطلاق میشود که وظیفهء تسهیل و ساده سازی امور را دارد.محصولات ما نیز با نام اسپولر معرفی میگردند زیرا اولین وظیفهء خود را تسهیل امور و ساده سازی آن برای کاربران و مدیران سیستم ها میداند.

شعار ما چیست؟

ما فعالیت خود را با رویکرد تولید محصولات امنیتی بومی شروع کرده وهدف خود را اعتلای امنیت سایبری کشور با نگرش بومی، عدم اتکاء بر محصولات خارجی و متن باز و ایجاد بازارکار تخصصی برای فعالیت متخصصن داخلی میدانیم، لذا با تعریف و تکیه بر شعار “امنیت وارداتی نیست” در این راه گام نهاده و موفقیت امروز خود را مدیون اعتماد شما مشتریان عزیز و اعتقاد خودمان به شعار این شرکت می دانیم.

فایروال یو تی ام اسپولر

گروه بانیتک به عنوان یکی از نمایندگان محصولات بومی امنیت شبکه، تا کنون محصولات مختلفی را با برند اسپولر (SPOOLER)، بصورت عمومی و اختصاصی (خاص منظوره) به بازار عرضه نموده است. همچنین این شرکت با توجه به سوابق درخشان خود در این عرصه مفتخر به دریافت نمایندگی های انحصاری از بسیاری شرکت های معتبر بین المللی ارایه دهندهء محصولات در این حوزه گردیده است و لذا علاوه بر ارائه محصولات تولیدی داخلی با نام اسپولر، بعضی از محصولات خارجی نیز در سبد کالای این شرکت موجود میباشند.

برخی از محصولات تولید شده برند اسپولر عبارتند از:

  • یوتی‌ام نرم افزاری اسپولر(Spooler UTM): محصول نرم افزاری کاملاً بومی ارائه شده بر روی ویندوزهای ۳۲ و ۶۴ بیت ، نصب شده در بیش از ۱۰۰۰ شبکه در سرار کشور
  • فایروال یوتی‌ام سخت افزاری اسپولر (Spooler Firewall SolarX): فایروال یوتی‌ام تخصصی بومی، برگزیده‌ی نمایشگاه “صنعت بومی سایبری سال ۱۳۹۲ و ۱۳۹۴” به عنوان تنها دیـــــواره آتـــــش بومـــــی با توان گذردهـــی (Throughput) بالا به تأیید سازمان پدافند غیرعامل و گروه صاایران (صاافتا)
  • فایروال وب سخت افزاری اسپولر (Spooler WAF) : دیوارآتش وب با Engine کاملاً بومی که با توان گذردهی (Throughput) بالا و عملکرد Straight (L3 NAT/Route) بهترین گزینهء بومی در زمینه امنیت برنامه های لایهء کاربرد می باشد.
  • اکانتینگ سخت افزاری اسپولر (Spooler Accounting): این محصول در حاضر اصلی ترین گزینه جهت سازمان هایی است که دارای پهنای باند بالا و کاربران فراوان می باشند. این محصول بر خلاف محصولات اکانتینگ رایج که حتما باید در کنار یک RAS سرور(از جمله سیستم میکروتیک ، VPN سرورها ، Router ها و …) فعالیت کنند بدون نیاز به هیچگونه تجهیزات جانبی جهت Authentication ، Authorization ، Traffic Shaping و … بصورت یکپارچه و واحد قادر به ارایه خدمات تخصصی AAA است.
  • اکانتینگ نرم افزاری اسپولر (Spooler LAN Accounting): این محصول یک AAA Server قدرتمند است که وظیفه احراز هویت ، کنترل و مدیریت مصرف اینترنت در سامانه های لن اکانتینگ (LAN Accounting) را برعهده دارد و با Engine بومی قدرتمند به یک ابزار موفق در کاربردهای مختلف مدیرتی و امنیتی شبکه تبدیل شده است.
  • بالانسر سخت افزاری اسپولر (Spooler Balancer): سیستم تخصصی جهت موازنه بار لینک های اینترنتی (Link Balancer) و موازنه بار سرورهای داخلی بدون محدودیت (Load Balancer)
  • رمزنگار اسپولر(Spooler L7 Encryption): سیستم تخصصی بومی جهت رمزنگاری اطلاعات در لایه ۷ بین شعب مختلف سازمان ها توسط الگوریتم های بومی ،اختصاصی و عمومی
  • اسپولر پاساد: اولین Parental Control بومی با بیش از ۲۵۰۰۰۰ نسخه دانلود
  • اسپولر پارسا: یو تی ام مخصوص مدارس و شبکه‌های کوچک با رویکرد فیلترینگ
  • اسپولر پاس: پالایش محتوای اینترنت سازمانی منصوب در ISP ها از جمله تبیان

عدم استفاده از متن باز، اتکا به متخصصان بومی، و همچنین تماس گسترده و مستقیم این مجموعه با کاربران و متخصصان شبکه موجب گردید تا در طی این سال‌ها مرتباً محصولات جدید طراحی گردیده و طبعاً قابلیت‌های جدیدی نیز (بر مبنای درخواست کاربران و مدیران شبکه) به محصولات این شرکت افزوده شود تا متعاقبا اعضای جدیدی به خانواده بزرگ اسپولر اضافه گردد.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gadgetir/public_html/wp-includes/shortcodes.php on line 612

یوتی‌ام اسپولر (Spooler UTM)

گسترش روز افزون استفاده از شبکه و اینترنت، و اهمیت استفاده‌ی مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنیت سیستم‏های متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سیستم‌های امنیتی، جهت مدیریت امنیت و مدیریت تهدیدها جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر فناوری اطلاعات باشد.Spooler-UTM-panel

راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت توسط سازمان‌ها بکار گرفته می‌شود. راه‌حل شرکت پارس فناوران خوارزم با عنوان سیستم مدیریت بهره‌وری و تهدیدهای اینترنت (Spooler UTM)به صورت کاملاً بومی توسعه یافته، و به طور موفقیت‌آمیزی در سازمان‌های متعدد پیاده‌سازی گردیده‌است.

در مهرماه ۱۳۸۱ شمسی، خداوند فرزندی را به گروه ما اعطا کرد که او را اسپولر (ابزار تمهید امور) نامیدیم. نوزاد اسپولر در طی سالیان متمادی زیر نظر والدین سخت‌کوش و مشکل‌پسند خود تربیت پذیرفت و رشد کرد: راه رفتن و سخن گفتن آموخت، درس‌ها فرا گرفت، و با دشواری‌های واقعی دست‌وپنجه نرم کرد، تا اکنون که جوان بالغ و برومندی شده است، مایه‌ی مباهات والدین و مربیان خود.

محصول اسپولر که در ابتدا در قالب فایروالی با قابلیت احراز هویت کاربران (Authentication) و اعمال محدودیت‌های شناور حجمی و زمانی (Accounting) به بازار عرضه شد، به مرور با لمس نیازهای بازار و حساسیت‌های متخصصان و مدیران روزآمد فناوری اطلاعات در سازمان‌های مختلفبه ابزارها و امکانات متنوع، همگام با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا مجهز گشت. امکاناتی نظیر امکان نصب در ۴ مُد، فیلترینگ کامل، تنظیم پهنای باند (Traffic shaping) و … دستاورد نگاه مشتری‌محور شرکت، و در آغوش کشیدن تغییرات در دنیای رقابتی فناوری اطلاعات با پیچیدگی‌های روزافزون آن است.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gadgetir/public_html/wp-includes/shortcodes.php on line 612
برای استعلام هزینه خدمات اجرا یا مشاوره کلیک نمایید.