021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

راه اندازی شبکه شرکت ها

خانه / راه اندازی شبکه شرکت ها

راه اندازی شبکه
نصب و را ه اندازی شبکه شرکت ها| خدمات نصب و اجرا شبکه

راه اندازی شبکه شرکت ها معمولاً به انجام اقدامات اولیه جهت شکل‌گیری محیط شبکه گفته می‌شود. اقداماتی نظیر اجرا و طراحی زیرساخت و خدمات پسیو شبکه ، خدمات اکتیو شبکه ، اجرا و طراحی اتاق سرور ، در مقیاس های بزرگتر طراحی و آماده سازی مراکز داده و سایر فعالیتهایی که از مشتقات آن می‌باشد.

از دیدگاه بانیتک به عنوان مجری خدمات شبکه، راه اندازی شبکه های سازمانی شامل یک سری فرآیندهای تعریف شده است که منتهی به ایجاد یا ارتقاء یک شبکه کامپیوتری می شود. این فرآیندها شامل بررسی زیرساخت های شبکه، تجهیزات موجود شبکه شرکت و یا تجهیزات مورد نیاز، بررسی ابعاد شبکه (بزرگی یا کوچکی آن)، طراحی نقشه مناسب، بررسی هزینه های مربوطه، زمان مورد نیاز برای انجام پلن یا نقشه و آینده نگری برای نگهداری و پشتیبانی بستر راه اندازی شده میباشد.

با گسترش فناوری و نیاز به بهره مندی از خدمات شبکه در حوزه فناوری اطلاعات ، نیاز هر شرکت و یا مجموعه به توسعه و تامین تجهیزات شبکه روز به روز در حال افزایش میباشد.

راه اندازی مراکز داده یا دیتا سنتر ها ، نصب شبکه و راه اندازی انواع سرویس های تحت شبکه ، کنترل و مانیتورینگ در شبکه های محلی ، امکان ارتباط از راه دور یا مانیتورینگ سرویس ها و خدمات شبکه از جمله دستاورد های گروه بانیتک میباشد.

ما موفق شده ایم تا با تکیه بر اصول دانش فنی همکاران عزیزمان خدماتی مختلف و راضی کننده در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه های سازمانی ارائه دهیم.

 

عدم راه اندازی اصولی شبکه چه مشکلی را برای سازمان شما پیش خواهد آورد؟

شما میتوانید پروژه راه اندازی شبکه شرکت خود را با پائین ترین قیمت به شرکت های زیادی که در این حوزه فعال هستند بسپارید اما باید خودتان را نیز برای دست و پنجه نرم کردن با اختلالات و مشکلات شبکه که احتمالا در آینده ای نزدیک مواجه خواهید شد آماده کنید! عدم راه اندازی اصولی و یکپارچه شبکه علاوه بر به هدر دادن هزینه های شما برای راه اندازی و پشتبانی شبکه ، میتواند هزینه های سنگین و جبران ناپذیری را در آینده برای عیب یابی و رفع مشکلات شبکه به مجموعه یا سازمان شما تحمیل کند. در شبکه هایی که به طور جزیره ای و غیر استاندارد نصب و راه اندازی میشوند، عیب یابی و شناسایی مشکلات شبکه کاری سخت و زمان بر میباشد. پروسه عیب یابی و شناسایی علل اختلالت یک شبکه غیر یکپارچه، ممکن است وقفه های زیادی را در روند شبکه ایجاد کند که این امر باعث ایجاد توقف در کار پرسنل، اهداف سازمانی و در نهایت ضرر های مالی جبران ناپذیری برای شرکت شود. متخصصان شبکه بانیتک با ارائه راهکارهای اصولی برای یکپارچه سازی شبکه متناسب با نیازها و استراتژی های سازمان ، به رفع مشکلات زیرساخت های اجرایی شبکه میپردازند. یکپارچه بودن زیرساخت های شبکه منابع سازمان، نقش حیاتی در برنامه ریزی منابع دارد لذا با استفاده از خدمات نصب و راه اندازی شبکه بانیتک میتوانید سازمان خود را طبق استانداردهای روز دنیا ، شبکه کنید و قدمی محکم برای یکپارچگی سازمان هماهنگ سازی سازمان برای فروش بیشتر خود بردارید.

واحد پروژه بانیتک با بهره گیری از کادر فنی متخصص و با دانش فنی آکادمیک و تجربه های فراوان کسب شده طی اجرای پروژه های بسیاری، قادر به طراحی و راه اندازی شبکه های بزرگ با استانداردهای معتبر و اصولی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره جهت راه اندازی شبکه های سازمانی می‌توانید با کارشناسان ما در دپارتمان شبکه از طریق خط ویژه ۰۲۱۸۶۰۸۴۴۳۶ ، شماره تلگرام ۰۹۱۹۷۵۱۳۳۹۳ و یا آدرس ایمیل info@banitec.ir در ارتباط باشید.

برای استعلام هزینه خدمات اجرا یا مشاوره کلیک نمایید.