021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

موفقیت در دیجیتال مارکتینگ

خانه / آموزش دیجیتال مارکتینگ / موفقیت در دیجیتال مارکتینگ

موفقیت در دیجیتال مارکتینگ

به جرات می‌توانیم بگوییم امرزوه هیچ چیز همچون صنعت دیجیتال سرعت بالایی در پیشرفت ندارد. فناوری‌های جدید، شرکت‌های جدید، ایده‌های جدید و … امروزه سرعت پیشرفت بالایی دارند. کاربران هر روز از شما چیزی را می‌خواهند که ممکن است اگر فردا به سراغ آن بروید تغییرات اساسی کرده باشد، همچنین کسی هم نیست که آینده را پیش‌بینی کند.

ما در اینجا چند راه حل برای کنترل این شرایط و بهبود وضعیت دیجیتال مارکتینگ به شما ارائه خواهیم داد:
۱٫تمام تلاش خود را صرف یک راه نکنید:
سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ به رسانه‌های اجتماعی تعلق داشت. اکثر شرکت‌ها تبلیغات خود را به سمت فیس بوک، توییتر و… بردند، با این وجود، برای تبلیغاتی دراز مدت و بازدهی بالا، تنها این راه مناسب نیست، باید برای ماندگاری و رسیدن به موفقیت به سمت دیجیتال مارکتینگ، سئو و تبلیغاتی ایمیلی بروید و توجه خود را به آن‌ها معطوف کنید. البته این را در نظر داشته باشید که کنترل کردن و لینک دادن توییتر، فیس بوک و اینستاگرام خیلی مهم است و حتما باید مدیریت شبکه های اجتماعی، مدیریت سایت و سئوی سایت خود را به خوبی انجام داده و در به روزرسانی آن‌ها تمامی تلاش و دقت خود را به کار ببرید.
۲٫خودتان را به روز نگه دارید:
حتی اگر دیجیتال مارکتینگ شرکت شما راشخص دیگری بر عهده دارد، باز هم خود به دنبال فراگیری این علم باشید و از این موضوع غافل نشوید . هیچ شخصی نمی‌تواند ادعا کند با دیجیتال مارکتینگ که هر روز، پیشرفت می‌کند، آشنایی کامل دارد. بهتر است خودتان هم از مطالعات عقب نمانید.
۳٫ هدف را مشخص کنید و در تاریکی شلیک نکنید:
بسیاری از افراد در کمپین دیجیتال مارکتینگ سرمایه‌گذاری می‌کنند اما شکایت دارند که چرا نتیجه نگرفته اند. در واقع علت عدم موفقیت آن‌ها، نداشتن هدفی است. ابتدا مشخص کنید چه هدفی را دنبال می‌کنید؟ برند سازی؟ درآمد زایی؟ فروش؟ و …، سپس سرمایه گذاری کنید. یک سرمایه گذاری بدون هدف مثل فوتبالی ست که گلی ندارد!
۴٫ تجزیه و تحلیل کنید:
گاهی اوقات آنالیز اینکه مشتریان شما دنبال چه چیزی هستند و بیشترین و کمترین تعداد کلیک‌های صورت گرفته در سایت شما، در کدام صفحات است، می‌تواند به موفقیت دیجیتال مارکتینگ کمک زیادی کند. اگر از کار کردن با googleanalytics وحشت دارید، می‌توانید ابزار ساده‌تری را در ورد پرس به کار گیرید مانند Jetpack Stats ، و یا با استفاده از bilty.com، URL ها را کوتاه کنید و سپس کلیک‌ها را در منابع مختلف بررسی کنید.
۵٫ محتوای ویدیویی را جدی بگیرید:
در دهه اخیر فیس بوک رقیب جدی برای یوتیوب شد. نسل اینترنت از ۳G به ۴G پیشرفت کرد و باعث بالاتر رفتن سرعت اینترنت شد. همچنین گوشی‌های همراه هوشمندتر شدند، در این دهه محتوای ویدیویی رشد کرد و اکنون طرفداران زیادی پیدا کرده است. پس سعی کنید محتوای ویدیویی را در دیجیتال مارکتینگ جدی بگیرید.
این پایان راه برای فراگیری دیجیتال مارکتینگ نیست، ما در این مقاله سعی کردیم نکاتی هرچند کم ولی مفید را در اختیار شما بگذاریم، در مقالات بعدی به نکات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

نوشته های توصیه شده

ارسال دیدگاه

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,