021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

راه اندازی VOIP

خانه / راه اندازی VOIP

خدمات راه اندازی VoIP

خدمات راه اندازی VoIP نیز یکی دیگر از خدمات شبکه بانیتک می باشد که دراختیار مشتریان قرار می گیرد. اکنون، آرزوی آسان شدن مکالمات راه دور بدون دلواپسی از قبض های سنگین با فناوری VoIP برآورده شده است و می توانیم ساعت ها با کسانی که کیلومترها از ما دور هستند مکالمه صوتی و تصویری داشته باشیم. این تکنولوژی که تلفن های سنتی را به چالش کشیده است، نه تنها ارزان و مقرون به صرفه می باشد بلکه بسیار با کیفیت است و کاملا رضایت استفاده کنندگان این فناوری جلب شده است.

راه اندازی VoIP

راه اندازی VoIP در شبکه های امروزی به علت وجود سامانه های مختلف، بسیار رایج شده است. نرم افزارهای رایگان جهت راه اندازی VoIP مانند الستیکس با امکانات بسیار خوب کمک فراوانی در راه اندازی VoIP به ما می کنند. تیم فنی بانیتک آماده ارائه خدمات راه اندازی VoIP به شما عزیزان می باشد.

آیا روزی خواهد رسید که مکالمات راه دور ارزان شده و بدون دغدغه و دلواپسی از قبض های سنگین بتوانیم ساعت ها با کسانی که کیلومترها از ما دور هستند مکالمه صوتی و تصویری داشته باشیم ؟! اکنون این آرزو با فناوری VoIP (وویپ) جامه عمل پوشیده است.

تکنولوژی به نقطه ای ازبلوغ رسیده است و در برخی موارد ما شاهد آن هستیم که هزینه مکالمات راه دور ارزان تر از مکالمات داخلی می شود. این مکالمات نه تنها ارزان و مقرون به صرفه می باشد بلکه بسیار با کیفیت بوده و مورد رضایت تمام استفاده کنندگان می باشد.به کمک فناوری VoIP (وویپ) تلفن های سنتی به چالش کشیده شده است.

مقایسه VoIP (وویپ) با تلفن های آنالوگ و دیجیتال :

۱- در فناوری VoIP (وویپ) تلفن ها مستقیما به شبکه متصل می شوند و دارای امکانات بسیار زیادی هستند همین امر سبب می شود هزینه تلفن های VoIP (وویپ) کمی گران باشد.
۲- راه اندازی و پیاده سازی فناوری VoIP (وویپ) بسیار آسان تر و راحت تر از تلفن های معمولی می باشد.
۳- بدلیل ماهیت انتقال صوت به صورت دیتا، تلفن های VoIP (وویپ) انعطاف پذیری بیشتری داشته و قابلیت های زیادی را در اختیار کاربر می گذارند.
۴- در فناوری VoIP (وویپ) داشتن بستر DATA سبب می شود سیستم تلفنی با سهولت بیشتری راه اندازی شود.


VOIP (وویپ) چگونه کار می کند؟

۱- صدا به صفر و یک تبدیل می گردد
۲- فشرده سازی صورت میگیرد.
۳- بسته های فشرده شده در قالب دیتا با زمانبدی مناسب و بدون تاخیر به سمت مقصد هدایت می شود.
۴- در مقصد بسته ها دوباره به صورت آنالوگ تبدیل می شود.

با سیستم های VoIP (وویپ) به روش های زیر می توانیم ارتباط برقرار نماییم:

– Analog Telephone Adapter : ATA سیگنال آنالوگ را از تلفن استاندارد شما گرفته و آن را به سیگنال دیجیتال برای انتقال در بستر شبکه تبدیل می نماید.
– IP Phone: این تلفن ها تمام نرم افزارها و سخت افزارهای لازم برای برقراری ارتباطات VoIP (وویپ) را به صورت Built in دارد
– کامپیوتر به کامپیوتر

مزایای VOIP (وویپ)

– ایجاد امکانات فراوان برای کاربران و مدیران
– امکان استفاده از نرم افزارهای تلفنی
– ارسال فکس بر روی شبکه در سیستم VoIP (وویپ)
– استفاده حداکثری از پهنای باند
– مقرون به صرفه بودن
– امنیت بالا
– گزارش گیری های کامل و دلخواه

گروه مهندسی بانیتک مفتخر است اعلام نماید که همراه با مشتریان مسیرهای مناسب جهت پیاده سازی سیستم های تلفنی نوین و فناوری های VoIP (وویپ) را پیاده سازی می نماید. متخصصین مجرب و کارآزموده ما در زمینه VoIP (وویپ) به بررسی وضعیت کنونی شبکه شما می پردازند و نیازهای تعریف شده توسط کارفرما را بررسی کرده و بهترین گزینه ها را انتخاب نموده و پیشنهاد می نمایند.

کارشناسان ما نه تنها نقشه های حال حاضر را تهیه می نمایند بلکه آینده نگری لازم را جهت توسعه بستر ارتباطی VoIP (وویپ) در نظر گرفته تا کارفرما با کمترین هزینه بیشترین سود را عاید خود نماید.با توجه به پتانسیل بالای علمی و تجربی موجود در بانیتک امکان نظارت بر اجرای پروژه و حسن انجام کار توسط سایر پیمانکاران نیز موجود می باشد. قابلیت های شرکت این امکان را به ما می دهد تا تست کیفیت و سازگاری تجهیزات را بعمل آورده و در اختیار کارفرما قرار دهیم.

بخش R & D (تحقیق و توسعه) بانیتک در زمینه فروش تجهیزات VoIP (وویپ) بسیار فعال بوده زیرا ما اعتقاد داریم در آینده ای نزدیک فناوری VoIP (وویپ) مخابرات و ارتباطات را تحت تاثیر قرار خواهد داد. کارشناسان ما در این بخش زمان زیادی را صرف تحقیق و توسعه نموده اند تا بهترین انتخاب برای شما مشتری عزیز باشد.

ما اعتقاد داریم مستندات و مشخات فنی تنها بخش کوچکی از کار می باشد و مشتری باید به صورت ملموس با محصولات کار کرده و رضایت را بدست آورد و سپس اقدام به خرید نماید.

انتقال صدا و تصویر روی بستر IP یعنی تبدیل آنالوگ به دیجیتال، و وقتی صدا و تصویر دیجیتال شود یعنی با زبان شبکه سازگار شده و می توان از طریق بستر شبکه آنها را مدیریت نمود. دیگر نیازی به کابل کشی جداگانه برای تلفن مانند سیستم آنالوگ سانترال وجود ندارد، دیگر محدودیتی برای افزایش تعداد داخلی ها نداریم و قابلیت کنترل بیشتری خواهیم داشت.

تیم فنی بانیتک آماده ارائه خدمات در این زمینه به شرح ذیل می باشد:

– نصب و راه اندازی VoIP (وویپ) مبتنی بر تجهیزات دیجیتال پاناسونیک
– نصب و راه اندازی الستیکس جهت ایجاد بستر VoIP (وویپ) در شبکه
– نصب و راه اندازی مایکروسافت لینک جهت برقراری تماس صوتی، تماس تصویری و چت در محیط شبکه
– قابلیت انتشار در محیط اینترنت و استفاده از تلفن همراه به عنوان داخلی تلفن
– قابلیت بکارگیری همزمان مایکروسافت لینک در کنار الستیکس
– قابلیت راه اندازی بستر دیجیتال صدا و تصویر در کنار بستر آنالوگ سانترال

برای استعلام هزینه خدمات اجرا یا مشاوره کلیک نمایید.