021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

برندهای مورد تائید دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی

خانه / برندهای مورد تائید دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی
برند_دوربین_مداربسته,برند دوربین مداربسته,برندهای دوربین مداربسته مورد تائید تکنو تصویر ایران

برندهای مورد تائید دوربین مداربسته و تجهیزات جانبی

شرکت ها و برندهای زیادی در زمینه تولید و پخش سیستم مداربسته فعالیت دارند. البته طبیعتا تمامی این برندها از استاندارد های کافی برای فعالیت در این زمینه برخوردار نیستند. از همین رو شرکت داده پردازان پارسی لیستی از برندهای مورد تائید خود ایجاد کرده است. طبیعتا ما از نصب دوربین های مداربسته با برندهایی خارج از این لیست دوری میکنیم.

برندهای اصلی و برندهای متفرقه

مشکل رایج بسیاری از مشتریان سیستم های مداربسته نگرانی از برندهای متفرقه است. یان برندها عموما محصولاتی را شامل می شوند که به سفارش وارد کننده با نامی خاص ساخته می شوند یا داخل کشور برند گذاری می شوند.
با توجه به تجربه این شرکت در بازار سیستم های حفاظتی ما به راحتی برندهای متفرقه را شناسایی کرده و آنها را از سبد خود جدا می کنیم. همچنین لیستی از برندهای مورد تائید ایجاد کرده ایم تا مشتریان نیز بتوانند برندهای اصلی موجود در بازار و منطبق با استانداردها را به راحتی بشناسند. در صورتی که به عنوان وارد کننده دوربین مداربسته فعال هستید و برند اصلی خاصی را وارد می کنید می توانید برند خود را به ما معرفی کنید تا آن را در لیست برندهای مورد تائید خود قرار دهیم.
در صورتی که در رابطه با اصلی بودن یک برند خاص سوالی داشتید می توانید با ما تماس بگیرید تا در این رابطه به شما مشاوره داده شود.

برندهای مورد تائید ما

سیستم های مداربسته و تجهیزات مرتبط

(برای ورود به سایت هر شرکت بر روی نام آن کلیک کنید.)

250x250-Axis-logo,دوربین مداربسته اکسیس,لوگوی اکسیس Axis logo

Axis Communication
250x250-Samsung-logo,دوربین مداربسته سامسونگ,دوربین مداربسته سامسونگ Samsung logo

Samsung Techwin
250x250-Hikvision-logo,دوربین مداربسته هایک ویژن,دوربین مداربسته هایک ویژن Hikvision logo

Hikvision
 • اکسیس (Axis): اکسیس یک شرکت سوئدی است که به صورت تخصصی در زمینه تولید محصولات مداربسته شبکه و نرم افزارهای مرتبط با آن فعالیت می کند. شرکت اکسیس به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده دوربین های مداربسته شبکه در جهان شناخته می شود و محصولات آن از کیفیت فوق العاده ای برخوردارند.
 • سامسونگ (Samsung): سامسونگ تکوین یک شرکت از مجموعه شرکت های سامسونگ است و یکی از شناخته شده ترین شرکتهای تولید کننده تجهیزات مداربسته در ایران است. این شرکت در جهان نیز جایگاه بسیار خوبی در زمینه فروش محصولات مداربسته دارد. محصولات این شرکت شامل دوربین های آنالوگ و شبکه، تجیهزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
 • هایک ویژن (Hikvision): هایک ویژن یک شرکت چینی بزرگ است که در سالهای اخیر جایگاه بزرگترین تولید کننده تجیهزات مداربسته از آن خود کرده است. این شرکت به واسطه ارزان قیمت بودن محصولات و کیفیت بسیار بالای آنها به شهرت زیادی رسیده است. محصولات این شرکت شامل دوربین های آنالوگ و شبکه، تجهیزات مداربسته و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
250x250-Panasonic-logo,دوربین مداربسته پاناسونیک,دوربین مداربسته پاناسونیک Panasonic logo

Panasonic Security
250x250-Bosch-logo,دوربین مداربسته بوش,لوگوی بوش Bosch logo

Bosch Security
250x250-CNB-logo,دوربین مداربسته سی ان بی,لوگوی سی ان بی CNB logo

CNB Technology
 • پاناسونیک (Panasonic): پاناسونیک سکیوریتی یکی از زیر مجموعه های شرکت پاناسونیک است که در زمینه تولید تجهیزات امنیتی و مداربسته فعالیت می کند. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجیهزات مداربسته شناخته می شود و البته محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. محصولات این شرکت شامل دوربین های آنالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزار های مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
 • بوش (Bosch): بوش سکیوریتی یکی از زیر مجموعه های شرکت بوش است که زمینه تولید سیستم های امنیتی فعالیت دارد. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات مداربسته در جهان شناخته می شود و محصولات آن شامل دوربین های مداربسته آنالوگ و شبکه، تجیهزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
 • سی ان بی (CNB): سی ان بی یک شرکت کره ایست که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می کند. این شرکت از گذشته در ایران مشهور بوده است. محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته آنالوگ و شبکه و تجهیزات جانبی می شود.
250x250-Vivotek-logo,دوربین مداربسته ویووتک,دوربین مداربسته ویووتک Vivotek logo

Vivotek
250x250-Geovision-logo,دوربین مداربسته ژئو ویژن,دوربین مداربسته ژئو ویژن Geovision logo

Geovision
250x250-Dahua-logo,دوربین مداربسته داهوآ,لوگوی داهوآ Dahua logo

Dahua Technology
 • ویووتک (Vivotek): ویووتک یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید دوربین های مداربسته تحت شبکه فعالیت می کند. محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته تحت شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
 • ژئو ویژن (GeoVision): ژئوویژن یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید دوربین های مداربسته تحت شبکه فعالیت می کند. محصولات این شرکت شرکت شامل دوربین های مداربسته تحت شبکهف تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
 • داهوآ (Dahua): شرکت داهوآ شرکت چینی است که در زمینه تولید سیستم های مداربسته فعالیت می کند. این شرکت نیز مانند هایک ویژن به واسطه کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب آنها شناخته می شود. محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته انالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
250x250-Mobotix-logo,دوربین مداربسته موبوتیکس,دوربین مداربسته موبوتیکس Mobotix logo

Mobodix
250x250-Avigilon-logo,دوربین مداربسته اویژیلون,Avigilon logo,Avigilon logo لوگوی اویژیلون

Avigilon
250x250-Geutebruck-logo,دوربین مداربسته گویتبروک,دوربین مداربسته گویتبروک Geutebruck logo

Geutebruck
 • موبتیکس (MOBOTIX): موبتیکس یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید سیستم های امنیتی و مداربسته تحت شبکه فعالیت می کند. محصولات این شرکت شامل سیستم های مداربسته تحت شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
 • اویژیلون (AVIGILON): اویژیلون یک شرکت کانادایی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته شبکه فعالیت می کند. محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته تحت شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
 • گویتبروک (GEUTEBRUCK): گویتبروک یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می کند. این شرکت به واسطه محصولات با کیفیت بسیار بالا شهرت پیدا کرده است. محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته انالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
250x250-NUUO-logo,نرم افزار نو,نرم افزار نو NUUO logo

Nuuo
250x250-Sony-logo,دوربین مداربسته سونی,دوربین مداربسته سونی Sony logo

Sony
250x250-Siemens-logo,دوربین مداربسته زیمنس,دوربین مداربسته زیمنس Siemens logo

Siemens Security
 • نو (NUUO): نو یک شرکت تایوانی است که به طور تخصصی در زمینه تولید نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته فعالیت دارد.
 • سونی (Sony): سونی یک شرکت ژاپنی است که بیشتر به واسطه محصولات الکترونیکی در جهان شناخته می شود. با این وجود این شرکت سهم بزرگی در بازار مداربسته جهان ندارد. محصولات این شرکت شامل دوربین های آنالوگ و شبکه می شود.
 • زیمنس (Siemens): زیمنس یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی فعالیت می کند. این شرکت سهم بزرگی در بازار مداربسته جهان ندارد اما محصولاتی برای کاربری های خاص در این زمینه تولید می کند.
250x250-Hitron-logo,دوربین مداربسته هیترون,دوربین مداربسته هیترون Hitron logo

Hitron Systems
250x250-Optex-logo,دوربین مداربسته اوبتکس,دوربین مداربسته اوبتکس Optex logo

Optex
250x250-Avtech-logo,دوربین مداربسته ای وی تک,لوگوی ای وی تک Avtech logo

Avtech
 • هیترون (Hitron): هیترون یک شرکت کره ایست که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می کند. محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته انالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
 • اوپتکس (OPTEX): اوپکس یک شرکت ژاپنی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می کند. محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته انالوگ و شبکه، تجهیزات جانبی و نرم افزارهای مرتبط با سیستم مداربسته می شود.
 • ای وی تک (AVTECH): ای وی تک یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می کند. محصولات این شرکت شامل دوربین های مداربسته انالوگ و شبکه و تجهیزات جانبی می شود.
250x250-Everfocus-logo,دوربین مداربسته اورفوکس,دوربین مداربسته اورفوکس Everfocus logo

Everfocos
250x250-HDPRO-logo,دوربین مداربسته اچ دی پرو,دوربین مداربسته اچ دی پرو HDPRO logo

HDPro
250x250-Dynacolor-logo,دوربین مداربسته دایناکالر,لوگوی دایناکالر Dynacolor logo

Dynacolor
 • اورفوکس (EVERFOCUS): اورفوکس یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید تجیهزات مداربسته فعالیت دارد.
 • اچ دی پرو (HDPRO): اچ دی پرو یک شرکت کره ایست که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت دارد.
 • دایناکالر (DYNACOLOR): دایناکالر یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته تحت شبکه و نرم افزارهای مرتبط فعالیت دارد.
250x250-Milestone-logo,نرم افزار مایل استون,نرم افزار مایل استون Milestone logo

Milestone Security
250x250-Vicon-logo,دوربین مداربسته ویکان,دوربین مداربسته ویکان Vicon-logo

Vicon Security
250x250-Dallmeier-logo,دوربین مداربسته دالمایر,دوربین مداربسته دالمایر Dallmeier logo

Dallmeier
 • مایلستون (MILESTONE): مایل استون یک شرکت دانمارکی است که به طور تخصصی در زمینه تولید نرم افزارهای نظارتی و حفاظتی مرتبط با سیستم های مداربسته فعالیت دارد.
 • وایکان (VICON): ویکان یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته و حفاظتی فعالیت دارد.
 • دالمایر (Dallmeier): دالمایر یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید تجهیزات مداربسته فعالیت می کند.
برای استعلام هزینه خدمات اجرا یا مشاوره کلیک نمایید.