021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

سوئیچ جونیپر Juniper Switch

خانه / سوئیچ جونیپر Juniper Switch

سوئیچ جونیپر Juniper Switch

Juniper Switches
یکی از محصوالت شرکت جونیپر Juniper ارائه سوئیچ های شبکه با تنوع و مقیاس پذیری بالا و انطباق کامل با استانداردهای مختلف بین المللی می باشد که بر اساس پیشنهاد خود جونیپر به عنوان یکی از اقتصادی ترین برند ها در جهت عرضه در بازار و قابل رقابت با شرکت سیسکو معرفی شده با ظرفیت بالا (high-density) به جهت استفاده در سازمان های و مراکز داده و … ارائه شده است.
سوئیچ های خانواده EX:
EX Series Ethernet Switches


این سری از سوئیچ های معرفی شده توسط شرکت جونیپر Juniper به عنوان سوئیچ های با عملکرد و کارائی بالا به عنوان Ethernet Switches و با کاربری در ساختار شبکه با مقیاس های گوناگون از دفاتر کوچک تا مراکز داده و تامین کنندگان خدمات مورد استفاده قرار می گیرند.
سوئیچ های سری QFX :
QFX Series Switches


این سری از سوئیچ های شرکت جونیپر به عنوان سوئیچ های High-Performance در ساختار Top-of-rack و End-of-row نصب و راه اندازی شده و به عنوان سوئیچ هایلایه Edge در ساختار شبکه های مبتنی بر فیبر نوری مورد استفاده قرارمی گیرند.
سری Q Fabric System :
این خانواده از سوئیچ های شرکت جونیپر به عنوان سوئیچ های با مقیاس پذیری بسیار بالا و راه کاری به جهت افزایش عملکرد و شتابدهی در مراکز داده با هرنوع معماری استانداردی و در هر ارتباطی مورد استفاده قرار می گیرد.
سوئیچ های سری خانواده OCX1100 :

این سری از سوئیچ های ارائه شده توسط شرکت Juniper به عنوان سوئیچ های با قابلیت استفاده در شبکه های باز و منعطف (Open networking Switch) و در معماری (OCP)با سکوی سخت افزاری که با سیستم عامل های Junos قدرت یافته و تقویت شده اند به جهت کاهش هزینه های سربار و مناسب به جهت راه کارهای رایانش ابری و توسعه این نوع معماری معرفی می شوند.
گروه بانیتک با سابفه فعالیت بی نظیر در امر واردات و توزیع گسترده این محصول در کنار ارائه سرویس های نصب و راه اندازی ، پشتیبانی محصولات جونیپر توانسته سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده و به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان در این امر قدم بردارد.

برای استعلام هزینه خدمات اجرا یا مشاوره کلیک نمایید.