021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

خدمات سیسکو CISCO

خانه / خدمات سیسکو CISCO

خدمات سیسکو

خدمات سیسکو CISCO بخشی از خدمات اجرایی گروه مهندسی بانیتک مربوط به راه اندازی شبکه و زیر ساخت شبکه می باشد. گروه بانیتک ارئه دهنده راه حل های روز دنیا در حوزه ارتباطات و شبکه به شما پیشنهاد می نماید از تجهیزات سیسکو جهت بدست آوردن بالاترین کارایی و امن ترین ارتباط استفاده نمایید. گروه بانیتک با توجه به نیاز مشتریان و متناسب با خواسته ها و نوع سازمان خدمات مناسب و تجهیزات مقرون به صرفه ای را ارئه می دهد همچنین بدلیل ارتباطات گسترده شرکت با پارتنرهای خارجی جهت تهیه آخرین تجهیزات و لایسنس های مرتبط با تجهیزات سیسکو نوید آن به شما مشتری عزیز داده میشود که هیچ گونه مشکلی در زمینه تهیه این تجهیزات نخواهید داشت.
خدمات سیسکو
شرکت سیسکو در سال ۱۹۸۴ توسط لن بزاک و سندی لرنر تاسیس شد. آقای بزاک نرم افزار روترهای چند پروتکلی را که توسط یک کارمند دیگر در سال ها قبل نوشته شده بود تکمیل کرد. این زوج جوان نام سیسکو را از نام شهر سانفرانسیسکو گرفتند. سیسکو اولین شرکت تولید کننده روتر نبود ولی چون یک روتر عالی تولید می‌کرد که قابلیت ارتباط بین پروتکل‌های مختلف شبکه را بوجود می‌آورد کاملا مطرح و معروف شد. در سال ۱۹۹۰ شرکت به سهامی عام تبدیل شد و بزاک و لرنر با ۱۷۰ میلیون دلار از شرکت خارج شدند. در سال ۲۰۰۰ سیسکو با ارزش مالی بالغ بر ۵۰۰ میلیارد دلار ارزشمندترین شرکت دنیا بود. حال شرکت سیسکو به یکی از غول‌های فناوری تبدیل شده است و با خرید و توسعه دیگر شرکت‌های ارتباطی در زمینه‌های روتر، خودپردازها، فایروال و … تبدیل به یک قطب بزرگ و دست نیافتی شده است. دنیای امروز بدون سیسکو دنیای غیرقابل تصوری خواهد بود و تمام علاقه‌مندان به دنیای ارتباطات و فناوری کم و بیش با محصولات و اسم این برند معتبر آشنا می‌باشند.

شرکت سیسکو سیستمز یک شرکت آمریکایی می باشد که در قلب سان خوزه در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات ارتباطی و شبکه فعال است.شعار سیسکو “تغییر روش زندگی، کار، بازی و آموزش” می‌باشد. در حال حاضر شعار سیسکو این است: “به شبکه انسان ها خوش آمدید”. شایان ذکر است معاون ارشد شرکت سیسکو یک ایرانی تبار به نام محسن معظمی است.
امروزه ما شرکت سیسکو سیستمز را با محصولاتی چون سوئیچ و روتر می‌شناسیم ولی با کمی دقت در تولیدات این شرکت متوجه خواهیم شد که ضریب نفوذ محصولات این شرکت معظم آمریکایی حتی تا اتاق خواب ما هم کشیده شده است از اکسس پوینت های خانگی تا حرفه‌ای ، فایروال‌های پیشرفته و تلفن‌های تحت شبکه سیسکو و ….
با توجه به ابعاد تولیدات این شرکت در زمینه شبکه و ارتباطات نیاز مبرم و روز افزونی در زمینه تربیت استعدادها و کاردانان متبحر در زمینه استفاده از این تجهیزات ایجاد گشته است به طوری که سیسکو در ۱۵۰ کشور دنیا مراکز آموزشی تاسیس کرده است. مدارک سیسکو عبارت است از : CCNA,CCDA,CCVP,CCSP,CCIP,CCDP,CCNP,CCIE

چرا باید سیسکو را انتخاب نماییم ؟
۱- دیدگاه پیشرو و استاندارد سیسکو به شبکه و تجهیزات ارتباطی
۲- ایجاد شبکه یکپارچه جهت مدیریت آسان و سریع
۳- امنیت بالا
۴- ارتباطات مطمئن و ثابت
۵- کیفیت بالا و غیرقابل مقایسه تجهیزات از لحاظ فیزیکی
۶- تامین امکانات بالا
چرا نباید سیسکو را انتخاب نماییم ؟
۱- قیمت بالای محصولات
۲- عدم وجود کارشناسان زبده در زمینه سیسکو
۳- مشکلات ناشی از تحریم ها
گروه بانیتک ارائه دهنده راه حل‌های روز دنیا در بخش ارتباطات و شبکه به شما پیشنهاد می‌نماید از تجهیزات سیسکو جهت بدست آوردن بالاترین کارایی و امن‌ترین ارتباط در زمینه‌های زیر استفاده نمایید:
۱- ایجاد بستر VoIP با استفاده از تجهیزات سیسکو
۲- فراهم آوردن حداکثر امنیت با استفاده از فایروال های سخت افزاری سیسکو
۳- روتینگ و سوئیچینگ شبکه با استفاده از سخت افزار های سیسکو
۴- خدمات Subnetting و VLAN بندی سوئیچ های سیسکو
۵- راه اندازی سرویس های اتصال راه دور به تجهیزات سیسکو (SSH, Telnet)
۶- راه اندازی مانیتورینگ تجهیزات سیسکو (SNMP)
۷- راه اندازی پروتکل های امنیتنی جهت جلوگیری از لوپ در شبکه (Spanning Tree Protocol)
۸- پروتکل یکپارچه سازی تنظیمات (VTP Domain)
۹- کانفیگ اترچنل (Ether Channel)
۱۰- راه اندازی پروتکل (HSRP)
۱۱- راه اندازی انواع روتینگ پروتکل شامل (OSPF, EIGRP)
۱۲- بدست آوردن ارتباطی امن و مطمئن با استفاده از اکسس پوینت های سیسکو
۱۳- کلیه خدمات اجرایی LAN و WAN سیسکو
۱۴- روتینگ سیسکو و سوئیجینگ سیسکو و فایروال سیسکو

گروه بانیتک با توجه به نیاز مشتریان و متناسب با خواسته ها و نوع سازمان خدمات مناسب و تجهیزات مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد همچنین بدلیل ارتباطات گسترده شرکت با پارتنرهای خارجی جهت تهیه آخرین تجهیزات و لایسنس های مرتبط با تجهیزات سیسکو نوید آن به شما مشتری عزیز داده میشود که هیچ گونه مشکلی در زمینه تهیه این تجهیزات نخواهید داشت. تمام کارشناسان بانیتک دوره های تخصصی شرکت سیسکو را گذارنده و دارای مدارک معتبر بین المللی می‌باشند همین امر سبب می‌شود که شما با آسودگی خیال نیازهای خود را بیان نمایید و بهترین مشاوره‌ها را از کارشناسان ما دریافت نمایید. تیم تحقیق و توسعه شرکت بر اساس سیاست‌های بانیتک به طور دائم آخرین محصولات شرکت سیسکو را مورد بررسی قرار می‌دهد تا بهترین گزینه را برای شما در نظر بگیرد.

برای استعلام هزینه خدمات اجرا یا مشاوره کلیک نمایید.