021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

حافظه اکسترنال آیفون و آیپد Mili

خانه / حافظه اکسترنال آیفون و آیپد Mili

حافظه اکسترنال آیفون و آیپد Mili

 

تجهیزات اپل مانند iPhone و iPad جز دستگاه های محبوب بشمار می آیند. اما شاید نبود امکان افزایش حافظه این دستگاه ها علاوه بر نقطه قوت، نقطه ضعف آنها نیز باشد. برای این نوع تلفن های هوشمند یا تبلت می توان از فلش مموری های OTG برای افزایش حافظه استفاده کرد. این فلش مموری ها با داشتن دو رابط می توانند از یک طرف به تلفن هوشمند و از طرف دیگر به پورت USB کامپیوتر یا لپ تاپ متصل شوند. بنابراین می توان فایل های تلفن هوشمند را به کامپیوتر یا برعکس منتقل کرد و عکس یا فیلم هایی که با تلفن هوشمند گرفته می شود را مستقیما داخل فلش مموری ذخیره کرد.

شرکت MiLi جهت افزایش حافظه iPhone، iPad و دیگر محصولات اپل فلش مموری iData را در ظرفیت های ۱۶GB، ۳۲GB، ۶۴GB، ۱۲۸GBعرضه کرده است. iData از طریق رابط lightning به تلفن های هوشمند iPhone 5 و بالاتر یا دیگر دستگاه های اپل که دارای پورت lightning هستند و از سیستم عامل iOS 7 یا بالاتر بهره می برند، متصل می شود.

سازگار با نرم افزار iData

فلش مموری های OTG که به دستگاه های Apple متصل می شوند به یک نرم افزار جانبی نیاز دارند تا مدیریت فایل های فلش مموری را انجام دهد. iData هم این مورد مستثنی نیست و برای مدیریت و انتقال فایل ها می بایست نرم افزار iData را روی iPhone یا iPad دانلود و نصب کرد. تفاوت و مزیت این نرم افزار سازگاری با اکثر فرمت های عکس، فیلم و فایل ها آفیس است که باعث سهولت در مشاهده و ویرایش فایل های فلش مموری در تلفن هوشمند و تبلت می شود. همچنین توسط نرم افزار iData می توان بطور مستقیم فیلم و عکس های گرفته شده با دوربین یا فایل های پیوست ایمیل را روی فلش مموری ذخیره کرد.

فرمت های سازگار با نرم افزار iData در عکس بالا قابل مشاهده هستند.

داشتن نسخه پشتیبان

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در تلفن های هوشمند و آمدن نسخه های جدید تر محصولات اپل، داشتن یک نسخه Backup از تلفن قدیمی تر برای مهاجرت به تلفن جدیدتر این امکان را فراهم می کند تا تمامی اطلاعات اعم از فایل ها، فیلم، عکس و شماره تلفن ها را در کمترین زمان ممکن و به راحتی به تلفن جدیدتر منتقل کرد. با فلش مموری iData می شود روزانه از تلفن هوشمند Backup گرفت تا با اتصال آن به iphone یا iPad جدید تمامی اطلاعات به راحتی منتقل شود.

سیستم های سازگار

علاوه بر دستگاه های اپل مانند iPhone و iPad این فلش مموری را می توان با یک کابل USB به Micro USB به کامپیوتر و لپ تاپ و با یک کابل Micro USB به تلفن هوشمند با پورت Micro USB مانند گوشی های اندروید متصل کرد. در حقیقت iData یک فلش مموری برای چندین دستگاه با سیتم عامل های مختلف است.

محتویات داخل بسته این محصول

در داخل بسته این محصول علاوه بر فلش مموری iData یک کابل USB به Micro USB و یک کابل Micro USB نیز گذاشته شده تا بابت انتقال اطلاعات به کامپیوتر و تلفن هوشمند یا تبلت سایر برند ها دغدغه ای از بابت تهیه کابل جداگانه وجود نداشته باشد.

برای استعلام هزینه خدمات اجرا یا مشاوره کلیک نمایید.