021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

تبلیغات در گوگل

خانه / تبلیغات در گوگل

مزایای تبلیغات آنلاین و گوگل ادوردز

تبلیغات آنلاین به شما این امکان را می دهد که بتوانید محصولات و خدمات مورد علاقه مردم را به آنها ارائه دهید و کسانی که بر روی تبلیغات شما کلیک میکنند مورد شناسایی قرار دهید. تبلیغات آنلاین همچنین این این فرصت را به شما می دهد تا از پتانسیل مشتریهای خود زمانی که از دستگاه های گوناگون مانند کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، و اسمارت فون استفاده می کنند آگاهی یابید.

ادوردز به شما این امکان را می دهد که از مزایای تبلیغات آنلاین در جهت حوزه کاری و خدماتی خود استفاده کنید و تبلیغات خود را به انسانهای موردنظر در زمان و مکان مورد نظر نشان دهید. ادوردز مزایای متعددی را به شما پیشنهاد می کند که در اینجا به مهمترین آنها اشاره می کنیم.

۱- تبلیغات خود را مشخص کنید

هدف بندی تبلیغات کمک میکند تا بتوانید افرادی را که به محصولات و خدمات شما علاقمند هستند را یافته و تبلیغات مرتبط را به آنها نشان دهید.

ادوردز روش های مختلفی از هدفمندی تبلیغات را پیشنهاد می دهد که در بخش های بعدی با جزئیات بیشتری نشان داده می شود. در حال حاضر، تعدادی از راه های تبلیغات آنلاین که می تواند کمپین های بازاریابی شما را تشکیل دهد، ارائه شده اند.

– کلمات کلیدی: کلمات یا عبارات مرتبط با محصولات و خدمات شما هستند. زمانی که مشتریان و کاربران در مورد محصولات شما جستجو می کنند، کلمات کلیدی برای نمایش تبلیغ نقش مهمی را ایفا می کنند.

– مکان تبلیغ: تبلیغات خود را در بهترین و مؤثرترین صفحات نتایج جستجوی گوگل نشان دهید تا تأثیر بیشتری بر کاربران داشته باشند.

– سن، مکان و زبان: ویژگی های فردی مشتریان مانند سن، محل زندگی و زبان را انتخاب کنید.

– زمانها و مقادیر فراوانی: تبلیغات خود را در زمانهای خاص و در روزهای مناسب نشان دهید و تعیین کنید که تبلیغات شما چه مدت در گوگل نمایان باشد.

– نوع دستگاه: تبلیغات می توانند بر روی انواع دستگاه ها نمایش داده شوند و شما می توانید انتخاب کنید که قصد دارید چه زمانی و در چه نوع دستگاهی تبلیغات خود را نمایش دهید.

۲- تبلیغات خود را کنترل کنید

– ادوردز به شما این امکان را می دهد که هزینه تبلیغات خود را با تمام جزئیات تحت نظر داشته باشید. حداقلی وجود ندارد و می توانید انتخاب کنید که چه میزان در روز یا در ماه به ازای هر تبلیغ هزینه کنید. هزینه تنها زمانی برای شما محاسبه می شود که فرد یا افرادی روی تبلیغات شما کلیک کنند.

۳- موفقیت خود را ارزیابی کنید

به وسیله ادوردز، اگر افرادی روی تبلیغ شما کلیک کنند، شما متوجه خواهید شد. اگر بر روی تبلیغات شما کلیک شود و در طی آن کارهای مثبت و حائز اهمیتی مانند خرید محصول، دانلود، خرید خدمات، سفارش و… انجام شود، شما بلافاصله مطلع خواهید شد. همچنین با مشاهده میزان کلیک بر روی تبلیغ‌ها می توانید به سرعت متوجه شوید که کمپین خود را کجا و چگونه سرمایه گذاری کنید.

۴- کمپین خود را مدیریت کنید

ادوردز به شما پیشنهاد می کند تا راحتتر و آسانتر بتوانید حساب کاربری خود را مدیریت کنید.

اگر حسابهای متعدد ادوردز را مدیریت می کنید، یک حساب مدیریتی مشتری من (MCC) ابزار قدرتمندی است تا با استفاده از آن در وقت خود صرفه جویی کنید.

حساب MCC به شما این امکان را می دهد که به راحتی تمام حساب های ادوردز خود را همزمان مشاهده و مدیریت کنید.

علاوه بر این، حتی زمانی که در حالت آفلاین در حساب ادوردز خود هستید، یک اپلیکیشن دسکتاپ رایگان و قابل دانلود (ویرایشگر ادوردز) که به شما اجازه می دهد تا در صورت لزوم بلافاصله در حساب خود تغییرات ایجاد کنید با ویرایشگر ادوردز می توانید اطلاعات حساب خود را دانلود کرده، به صورت آفلاین کمپین خود را ویرایش کنید و سپس تغییرات را در ادوردز آپلود نمایید. با استفاده از ویرایشگر ادوردز از مدیریت، ویرایش و مشاهده حساب های مختلف به صورت همزمان بهره خواهید بر

برای استعلام هزینه خدمات اجرا یا مشاوره کلیک نمایید.