021 86084436info@banitec.irفکس : 02189786150-----تلگرام و واتساپ سفارش تجهیزات : 09197513393------*مشاوره تلفنی رایگان*

مشاوره فناوری اطلاعات IT

خانه / فناوری اطلاعات / مشاوره فناوری اطلاعات IT
خدمات مشاوره فناوری اطلاعات

مشاوره فناوری اطلاعات IT ، ارائه راهکارهای IT و همچنین آموزش IT امروزه به یک ضرورت برای شرکت ها و سازمان ها تبدیل شده است. در دنیای امروز گسترش کاربردهای مختلف فناوری اطلاعات در کسب و کار مشاغل اهمیت یافته و بیش از گذشته ضرورت ویرایش برنامه‌های بلند مدت ، میان‌ مدت و کوتاه مدت را در این بخش به اثبات رسیده و در این زمینه به یک نیاز اساسی برای شرکت ها تبدیل‌ شده است.

شما در هر زمینه ای که فعالیت می کنید حتما به نوعی از امکانات IT و حداقل رایانه یا کامپیوتر استفاده می کنید (هم اکنون که مشغول خواندن این مقاله هستید در حال استفاده از فناوری اطلاعات یا IT هستید). پس به نوعی ضروت یادگیری و استفاده از خدمات مشاوره فناوری اطلاعات یا مشاوره IT تا حد زیادی مشخص گردید. نیاز به افراد آگاه و آموزش دیده در شرکت ها ،موسسات و سازمان ها به نوعی از اهمیت بالا و ویژه ای در دنیای امروزی برخوردار می باشد. با توجه به گستردگی این فناوری و صنعت و کاربرد های گوناگون آن در زمینه های مختلف نیاز به داشتن یک مشاور آگاه از مسایل و تکنولوژی های روز برای اتخاذ تصمیم های اصولی و درست در مورد استفاده از کاربردهای مختلف در شرکت یا سازمان اهمیت زیادی پیدا می کند.

گروه مهندسی بانیتک با استفاده از دانش روز فناوری اطلاعات IT و مشاورین خبره خود در این حوزه ، آگاهی از آخرین استانداردهای وب ، جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارهای تولید شده و پی گیری مداوم روند توسعه و پیشرفت فناوری اطلاعات IT در جهان می تواند به عنوان مشاور شما در این زمینه با ترسیم چشم اندازی روشن و هدفمند از آینده سازمان یا شرکت شما را در این امر یاری نماید. بانیتک با تکیه بر دانش و تجربه تیم خود آماده ارائه خدمات مشاوره IT با بهترین بازدهی به سازمان ها ، موسسات و شرکتها می باشد.

علل نیاز به یک مشاور IT متخصص و با تجربه :

در دنیای امروز به دلیل پیشرفت روزافزون تکنولوژی و فناوری اطلاعات نیاز شرکت ها به وجود مشاوری مطمئن و متخصص ، افزایش یافته به طوری که همکاری با شرکت های تخصصی به امری ضروری و حائز اهمیت تبدیل شده است. زیرا استفاده از نیروهای تازه کار و بی تجربه جهت مشاوره و یا حتی نصب و راه اندازی حتی یک شبکه ساده ، ممکن است موجب خسارت زیادی شود و حتی هزینه ها را بسیار بالاتر ببرد. در نتیجه پیشنهاد ما انجام مشاوره توسط شرکت هایی با نیروی متخصص و کارآمد و یا افرادی با تجربه عملیاتی می باشد.

انواع روش های خدمات مشاوره فناوری اطلاعات :

 • خدمات مشاوره تلفنی و یا خدمات مشاوره حضوری
 • خدمات مشاوره به صورت قرارداد بلند مدت
مشاور فناوری اطلاعات

مشاوره و راهکارهای فناوری اطلاعات IT به سازمان ها و شرکت ها

مشاور IT
مشاور IT

مراحل استفاده از خدمات مشاوره IT گروه مهندسی بانیتک :

 • تماس با مشاورین گروه مهندسی بانیتک
 • اگر امکان برطرف کردن مشکل به صورت تلفنی وجود داشته باشد مشاورین ما به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.
 • در غیر این صورت در صورتی که شما تمایل داشته باشید یک کارشناس به محل شرکت شما جهت برقراری جلسه حضوری و بررسی موارد اعزام خواهد شد.
 • پس از بازدید کامل شبکه و فعالیت های شما در حوزه فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار می گیرد.
 • سپس طی جلسه ای با مدیران شرکت مشاوره به صورت جامع صورت می گیرد.

چرا شما به خدمات مشاوره فناوری اطلاعات IT نیاز دارید؟

اگر شما:

 • نیازمند یک مشاور باتجربه ، امین و متخصص از لحاظ فنی و اجرایی می باشید.
 • به دنبال بهبود و توسعه کسب و کار خود به وسیله ارتقای سیستم فناوری اطلاعات هستید.
 • به دنبال ارتقا و توسعه شبکه و فناوری اطلاعات شرکت و یا سازمان خود هستید.
 • به دنبال افزایش امینت شبکه شرکت خود می باشید.
 • می خواهید با زیر نظر گرفتن کارمندان خود باعث افزایش بهره وری شرکت خود شوید.
 • به دنبال کاهش زمان جهت رفع عیوب و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری شبکه خود هستید.
 • می خواهید مکان شرکت خود را تغییر دهید.
 • به دنبال یک تیم متخصص و باتجربه جهت مدیریت شبکه و مدیریت فناوری اطلاعات می باشید.

جهت مشاوره شبکه و IT چرا از متخصصین بانیتک کمک بگیریم ؟

بانیتک، با دارا بودن نیروهای با تجربه و متخصص می تواند راهکارها و راه حل هایی کاملا کارآمد و فنی را به صورت حضوری و تلفنی به مشتریان خود ارائه دهد تا آنها بتوانند مشکلات خود را در زمینه فناوری اطلاعات برطرف نمایند. افتخار ما، مشاوره به شرکت‌ها و سازمان‌ها در هر ابعادی چه کوچک و چه بزرگ می‌باشد، تیم‌های متخصص بانیتک در زمینه های مختلف از جمله پسیو و اکتیو شبکه در کنار یکدیگر جمع شده‌اند تا با حداقل هزینه و بالاترین سطح کیفیت آماده ارائه خدمات شبکه به شما کارفرمایان عزیز باشند.

مشاورین گروه مهندسی بانیتک با ارائه راهکارهای مناسب به شما در زمینه های طراحی و برآورد پروژه های فناوری اطلاعات ، مدیریت انجام آن ، مدیریت ریسک، ریکاوری از بحران، طرح‌های تداوم کسب و کار از طریق فناوری اطلاعات ، انجام پروژهای نصب و راه اندازی شبکه و دیتا سنتر و بسیاری از موضوعات دیگر به شما عزیزان ارائه دهیم.

مشاوران ما دارای کادری متخصص و با تجربه در زمینه مشاوره نصب و راه اندازی شبکه ، پشتیبانی شبکه ، مجازی سازی شبکه ، نصب و راه اندازی VOIP ، تأمین تجهیزات و سایر خدمات شبکه و فناوری اطلاعات می باشد.

سوالات متداول قبل از مشاوره

آیا امکان مشاوره به صورت تلفنی وجود دارد؟
بله اگر امکان مشاوره بدون بازدید از محل وجود داشته باشد مشاوره به صورت تلفنی توسط مشاورین بانیتک انجام می شود.

چرا برای توسعه شبکه نیاز به یک مشاور با تجربه می باشد؟
زیرا عدم مشاوره ممکن است هزینه های زیاد و غیر قابل پیشبینی را برای شما به ارمغان بیاورد. مشاوره در زمینه شبکه شما را به بهترین روش ممکن جهت انجام تغییرات و یا حتی نصب و راه اندازی شبکه راهنمایی می نماید.

گروه مهندسی بانیتک در چه زمینه هایی مشاوره می دهد؟
گروه مهندسی بانیتک در زمینه نصب و راه اندازی ، پشتیبانی ، خرید تجهیزات شبکه ، نصب دکل و لینک وایرلس ،ارتباط دفاتر و شعب سازمان ها، مجازی سازی شبکه و سرور ، امنیت ، نصب و راه اندازی voip و نصب دوربین مداربسته و دزدگیر آماده ارائه خدمات مشاوره به شما مشتریان عزیز می باشد.

امکان تأمین تجهیزات توسط گروه مهندسی بانیتک وجود دارد؟
بله اگر نیاز به تجهیزات شبکه باشد ، به خواست خود کارفرما گروه فروش بانیتک تجهیزات لازم را فراهم می نماید.

نوشته های توصیه شده

ارسال دیدگاه

برچسب‌ها:, , , , , ,