سوئیچ جونیپر Juniper Switch

خانه / سوئیچ جونیپر Juniper Switch
مشاوره خدمات انفورماتیک

سوئیچ جونیپر Juniper Switch

Juniper Switches
یکی از محصوالت شرکت جونیپر Juniper ارائه سوئیچ های شبکه با تنوع و مقیاس پذیری بالا و انطباق کامل با استانداردهای مختلف بین المللی می باشد که بر اساس پیشنهاد خود جونیپر به عنوان یکی از اقتصادی ترین برند ها در جهت عرضه در بازار و قابل رقابت با شرکت سیسکو معرفی شده با ظرفیت بالا (high-density) به جهت استفاده در سازمان های و مراکز داده و … ارائه شده است.
سوئیچ های خانواده EX:
EX Series Ethernet Switches


این سری از سوئیچ های معرفی شده توسط شرکت جونیپر Juniper به عنوان سوئیچ های با عملکرد و کارائی بالا به عنوان Ethernet Switches و با کاربری در ساختار شبکه با مقیاس های گوناگون از دفاتر کوچک تا مراکز داده و تامین کنندگان خدمات مورد استفاده قرار می گیرند.
سوئیچ های سری QFX :
QFX Series Switches


این سری از سوئیچ های شرکت جونیپر به عنوان سوئیچ های High-Performance در ساختار Top-of-rack و End-of-row نصب و راه اندازی شده و به عنوان سوئیچ هایلایه Edge در ساختار شبکه های مبتنی بر فیبر نوری مورد استفاده قرارمی گیرند.
سری Q Fabric System :
این خانواده از سوئیچ های شرکت جونیپر به عنوان سوئیچ های با مقیاس پذیری بسیار بالا و راه کاری به جهت افزایش عملکرد و شتابدهی در مراکز داده با هرنوع معماری استانداردی و در هر ارتباطی مورد استفاده قرار می گیرد.
سوئیچ های سری خانواده OCX1100 :

این سری از سوئیچ های ارائه شده توسط شرکت Juniper به عنوان سوئیچ های با قابلیت استفاده در شبکه های باز و منعطف (Open networking Switch) و در معماری (OCP)با سکوی سخت افزاری که با سیستم عامل های Junos قدرت یافته و تقویت شده اند به جهت کاهش هزینه های سربار و مناسب به جهت راه کارهای رایانش ابری و توسعه این نوع معماری معرفی می شوند.
شرکت بانیان فناوری پویا با سابفه فعالیت بی نظیر در امر واردات و توزیع گسترده این محصول در کنار ارائه سرویس های نصب و راه اندازی ، پشتیبانی محصولات جونیپر توانسته سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده و به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان در این امر قدم بردارد.

تماس با ما

هم اکنون آنلاین نیستیم. اما می توانید به ما ایمیل بفرستید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

خوانا نیست؟ یکی دیگه! captcha txt

برای جست و جو بنویسید و Enter را بزنید.