021 86084436info@banitec.irکیفیت اتفاق نیست ، انتخاب است

آنتی ویروس ای اسکن تحت شبکه

خانه / آنتی ویروس ای اسکن تحت شبکه
مشاوره خدمات انفورماتیک

درباره آنتی ویروس ای اسکن

فناوری های شرکت مایکرو ورد شامل ارائه راه حل های پیشرفته امنیتی میشود. به علاوه این شرکت متخصص در تولید آنتی ویروس، آنتی اسپم، امنیت محتوا و همچنین راه حل های پیشگیری از نفوذ در شبکه است.این شرکت در بمبئی هند قرار دارد و دارای دفاتری در مالزی، آفریقای جنوبی ، آلمان و آمریکا میباشد.با این توضیحات میتوان گفت که مایکرو ورد یک شبکه قوی از نظر همکاری و نمایندگی فروش در سراسر جهان میباشد. مایکرو ورد کار خود را درسال ۱۹۹۳ بوسیله یک تکنوکرات پویا و کار آفرین به نام Govind Rammurthy آغاز کرد.این شرکت به واسطه تعریف جدیدی که برای راهکارهای امنیتی انجام داده است و همچنین تولید فناوری های به روز و خلاق همواره حرکتی روبه جلو داشته و پیشرفتی چشمگیر را داشته است.اساس کار این شرکت ارائه راه حل ها و راهکارهای امنیتی برای کامپیوتر های خانگی و همچنین شبکه های کوچک و بزرگ است. محصولات شرکت مایکرو ورد جهت ارزیابی از نظر کیفیت،آزمون های حرفه ای و دقیقی را گذرانده اند و توانسته اند در این آزمون ها موفق به کسب گواهینامه های معتبر شوند. از جمله این آزمون ها و گواهینامه ها میتوان به Virus Bulletin و گواهینامه معتبر AV-Compratives اشاره کرد. بزرگترین دارایی و سرمایه شرکت و همچنین هدف اصلی آن مشتری مداری است. تیم اصلی شرکت متشکل از کارشناسان زبده سیستم عامل های مختلف ، نوابغ بازاریابی، کارشناسان ارشد در خرید و فروش و امور مالی است. این شرکت همواره مشتاق استخدام بهترین و درخشانترین استعدادها در خارج و داخل بوده است.

تکنولوژی ها

MWL: یک فناوری انقلابی و ابتکاری است که بوسیله مایکرو ورد توسعه یافته است. MWL بین لایه Winsock و برنامه های کاربردی کاربر قرار دارد و باعث میشود که از ورود محتوای خطرناک به لایه های کاربردی قبل از عبور از لایه Winsock جلوگیری شود و یک امنیت و حفاظت ۲۴ ساعته برای اطلاعات و سیستم شما ایجاد کند.

NLP: این تکنولوژی در Mail Scan استفاده می شود که بر اصول هوش مصنوعی طبق مکانیزمی منطقی اسپم و فیشینگ را کنترل می کند. این تکنولوژی می تواند هر یک از ایمیل ها رابا توجه الگوهای رفتاری کاربر تجزیه و تحلیل می کند

محصولات

محصولات کلیدی و اصلی شرکت مایکرو ورد ای اسکن و میل اسکن و X-Spam میباشند. ای اسکن یک آنتی ویروس پیشرفته و آنتی اسپم میباشد که میتواند از سیستم سرور در برابر تروجانها،ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها ،هرزنامه ها، فیشینگ ها و…محافظت کند.

میل اسکن: این تکنولوژی در Mail Scan استفاده می شود که بر اصول هوش مصنوعی طبق مکانیزمی منطقی اسپم و فیشینگ را کنترل می کند. این تکنولوژی می تواند هر یک از ایمیل ها رابا توجه الگوهای رفتاری کاربر تجزیه و تحلیل می کند

مشارکت در تکنولوژی ها:مایکرو ورد به عنوان یک ISV (فروشنده مستقل نرم افزار )با بخشی از شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری معتبر مانند مایکروسافت و اینتل و IMBهمکاری دارد. به علاوه با شرکتهای دیگری نیز همچون لینوکس و Red Hat مشارکت دارد. در حال حاضر محصولات مایکرو ورد یک محافظ جامع و کامل برای سیستم عاملهای مختلف میباشد.

تماس با ما

هم اکنون آنلاین نیستیم. اما می توانید به ما ایمیل بفرستید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

خوانا نیست؟ یکی دیگه! captcha txt

برای جست و جو بنویسید و Enter را بزنید.